::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::
logo_Rozblog
زمان جاری : پنجشنبه 23 مرداد 1399 - 7:39 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم
نکات دیگری که باید در خرید هیتر برقی بدانید
تعداد بازدید : 22
heating-cooling آفلاین
ارسال‌ها : 22
عضویت: 29 /4 /1399
تشکرها : 1
نکات دیگری که باید در خرید هیتر برقی بدانید
نکات دیگری که باید در خرید هیتر برقی بدانید
قیمت موتور کولر موتوژن 1/3
خرید هیتر برقی

اگر قصد هیتر برقی برای دست‌شویی یا حمام دارید باید حتما به سراغ گزینه‌های مخصوص به این محیط‌ها بروید. چون بخاری این فضاها باید ویژگی‌هایی مانند ضدرطوبت بودن را دارا باشد.
به وجود دستگیره یا چرخ و وسایلی از این دست در هیتر برقی توجه کنید. چون بعدا در جابجایی و حمل و نقل وسیله دچار مشکل خواهید شد.
وجود کنترل‌های از راه دور برای هیترهای برقی به سهولت کار با آنها کمک زیادی می‌کند. پس در خرید به این مدل‌ها هم نگاهی داشته باشید.
بدنه هیترها هم در خرید هیتر برقی مناسب بسیار مهم هستند. باید به سراغ خرید مواردی بروید که بدنه‌های ضد گرما دارند. یعنی با دست زدن به بدنه بخاری، دست‌تان نمی‌سوزد.
بعضی از انواع هیتر، قابلیت بدل شدن به کولر هم دارند. البته باد سردی که بیرون می‌دهند معمولا چندان قوی نیست ولی در هر حال با خرید یک دستگاه با یک تیر دو نشان می‌زنید.
جمع‌بندی خرید هیتر برقی
خرید هیتر برقی
قیمت پد سلولزی کولر 5500
در میان مدل‌های انواع مختلف هیترهای برقی، طیف قیمتی متنوعی وجود دارد که بنا به نیاز و بودجه‌ای که در اختیار دارید باید اقدام به خرید کنید. یادتان باشد که برخی از انواع و مدل‌های هیتر برقی به خاطر داشتن امکانات جانبی از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

بنابراین اگر بودجه کافی برای خرید گران‌ترین مدل‌ها را ندارید، حتما نگاه کنید و ببینید که آیا خدمات جانبی و امکانات اضافی باعث افزایش قیمت یک مدل شده است یا خیر. در خرید هیتر برقی این سه پرسش را پاسخ بدهید و با خیال راحت به بازار بروید:

ویژگی‌های هیتر مورد نظرتان چیست؟
توانایی‌تان در پرداخت هزینه چقدر است؟
قدرت هیتر مورد نظرتان باید چقدر باشد؟

اثر بخشی خارق العاده هیتربرقی بر گرمایش محیط
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که در مناطقی که گاز وجود ندارد به جهت تامین گرمایش آن محیط از چه وسیله ی گرمایشی استفاده می گردد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که هیتر های برقی بهترین گزینه به جهت استفاده در مناطقی است که انرژی گاز

وجود ندارد. حال شاید این پرسش یه وجود بیاید که هیتربرقی چیست؟ هیتر برقی وسیله ای است که جریان الکتریکی را پس از دریافت از پریز برق به گرما تبدیل می نماید. گرمای به دست آمده به وسیله ی عبور جریان از موادی که از مقاومت الکتریکی بسیار بالایی

برخوردار است تولید می گردد. به همین علت عملکرد این سیستم گرمایشی هم چون تجهیزات برقی حرارتی از جمله اتو های برقی می باشد.

قیمت پد سلولزی کولر ۳۵۰۰
اصول عملکرد هیتر برقی
نحوه ی عملکرد این سیستم گرمایشی بدین گونه است که ترموستات بر روی دمای مناسب تنظیم می شود. در صورتی که دمای اتاق کمتر از این مقدار باشد ترموستات مدار را وصل نموده و موجب روشن شدن اولین مدار حرارتی موجود در کوره می گردد.

انواع هیتر برقی
هیتر های برقی به ? دسته هیتر تابشی، هیتر فن دار و هیتر کانوکتور تقسیم بندی می شوند.

هیتر برقی تابشی
پد سلولزی کولر 7500
همانطور که از نام این هیتر پیداست بر خلاف دیگر هیتر های برقی این بخاری از طریق تابش گرما به محیط، عمل می نماید. در ساخت هیتر های تابشی از چندین المنت استفاده شده و یک سطح بازتابنده در قسمت پشتی المنت ها قرار داده شده است. در این نوع هیتر

ها میزان گرمایش دستگاه مورد نظر به وسیله ی قطع و وصل جریان در المنت ها کنترل می گردد. این امر به وسیله ی گیج و یا برد های کنترل کننده به صورت دستی یا اتوماتیک صورت می پذیرد. هیتر تابشی شامل میله های گرم کن است که رشته سیم هایی با

مقاومت بسیار بالا به دور این میله ها پیچیده شده است. و در اطراف آن سطح صیقلی به جهت بازتاب انرژی گرمایی به سمت محیط قرار داده شده است.

هیتر فن دار
هیتر های برقی فن دار مانند بخاری برقی تابشی دارای المنت بوده با این تفاوت که بجای آنکه گرما به وسیله ی سطح بازتابنده به محیط انتقال داده شود، به وسیله ی فن به محیط پرتاب می گردد از این رو راندمان گرمای این بخاری ها نسبت به هیتر های برقی تابشی

بالاتر است. هیتر های برقی فن دار به جهت تنظیم گرما و خاموش شدن دستگاه در صورت گرم شدن بیش از حد دارای ترموستات هستند. لازم به ذکر است که این سیستم گرمایشی به لحاظ امنیت در رده ی بالاتری نسبت به هیتر های تابشی هستند از این رو طرفداران

بیشتری در بازار دارند. لازم به ذکر است که این سیستم گرمایشی با پخش کردن هوای گرم شده به طور یکنواخت از انباشته شدن هوای گرم به شکل لایه های هوای گرم در قسمت زیرین سقف جلوگیری به عمل می آورد.

اثر بخشی خارق العاده هیتربرقی بر گرمایش محیط
قیمت پد سلولزی کولر 4500
دوشنبه 30 تیر 1399 - 01:31
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.